Гальмівні колодки пер. Hyundai i10 1.0-1.2 13-, вир-во JP GROUP, код: 3563604910
- Готово до відправки
- Код: 3563604910
705 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки пер. Hyundai i10 1.0-1.2 13-
Аналоги и заменители: 58101B4A00 HYUNDAI, 58101B4A05 HYUNDAI, 58101B4A06 HYUNDAI, 58101B9A30 HYUNDAI, 58101B9A35 HYUNDAI, 58101B9A70 HYUNDAI, 8DB355023001 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 58101B4A00 HYUNDAI, 58101B4A05 HYUNDAI, 58101B4A06 HYUNDAI, 58101B9A30 HYUNDAI, 58101B9A35 HYUNDAI, 58101B9A70 HYUNDAI, 8DB355023001 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3563604910 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 50.4 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16.7 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705 ₴


