Гальмівні колодки пер. Carnival 95-, вир-во JP GROUP, код: 3663600310
- Немає в наявності
- Код: 3663600310
699 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівні колодки пер. Carnival 95-
Аналоги и заменители: 0K56A3323Z KIA, 0K56B3323Z KIA, 0K56B3323ZA KIA, 0K58A3323Z KIA, 0K58B3323Z KIA, 0K72A3328Z KIA, 8DB355019581 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 0K56A3323Z KIA, 0K56B3323Z KIA, 0K56B3323ZA KIA, 0K58A3323Z KIA, 0K58B3323Z KIA, 0K72A3328Z KIA, 8DB355019581 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3663600310 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 56.5 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17.2 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | Carnival, Pregio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Kia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴


