Гальмівні колодки пер. Santa Fe II, Carens IV, Sorento II, III 09- (Mando), вир-во JP GROUP, код: 3663604210
- Готово до відправки
- Код: 3663604210
668 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки пер. Santa Fe II, Carens IV, Sorento II, III 09- (Mando)
Аналоги и заменители: 1360212006K KIA, 581011RA00 KIA, 581011RA01 KIA, 581011RA05 HYUNDAI, 581011RA10 HYUNDAI, 581011VA00 HYUNDAI, 8DB355020231 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 1360212006K KIA, 581011RA00 KIA, 581011RA01 KIA, 581011RA05 HYUNDAI, 581011RA10 HYUNDAI, 581011VA00 HYUNDAI, 8DB355020231 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3663604210 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | Solaris, Accent i25, Accent, Rio, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 668 ₴


