Гальмівні колодки перед. ELANTRA VI, NIRO I (DE) 15-22, вир-во JP GROUP, код: 3663604510
- Немає в наявності
- Код: 3663604510
861 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівні колодки перед. ELANTRA VI, NIRO I (DE) 15-22
Аналоги и заменители: 116261 FEBI BILSTEIN, 252251817 MEYLE, 363916061253 MAGNETI MARELLI, 58101F2A00 OE, 58101F3A00 OE, 58101G2A00 OE, 58101G2A10 OE, 8DB 355 039-041 HELLA, 986460189 BOSCH, P 30 107 BREMBO,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 116261 FEBI BILSTEIN, 252251817 MEYLE, 363916061253 MAGNETI MARELLI, 58101F2A00 OE, 58101F3A00 OE, 58101G2A00 OE, 58101G2A10 OE, 8DB 355 039-041 HELLA, 986460189 BOSCH, P 30 107 BREMBO,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3663604510 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з моделлю | Elantra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 861 ₴


