Гальмівні колодки пер. Mazda 3, CX-3 13-, вир-во JP GROUP, код: 3863604910
- Готово до відправки
- Код: 3863604910
695 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки пер. Mazda 3, CX-3 13-
Аналоги и заменители: 8DB355021421 HELLA, B4Y03328ZA MAZDA, B4Y03328ZB MAZDA, B6YS3328Z MAZDA, B6YS3328ZA MAZDA, BHY13328ZA MAZDA, BHY13328ZA9C MAZDA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 8DB355021421 HELLA, B4Y03328ZA MAZDA, B4Y03328ZB MAZDA, B6YS3328Z MAZDA, B6YS3328ZA MAZDA, BHY13328ZA MAZDA, BHY13328ZA9C MAZDA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3863604910 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 55.6 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 15.8 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | 3, CX-3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴


