Гальмівні колодки перед. PAJERO PININ I 99-07, вир-во JP GROUP, код: 3963600110
- Готово до відправки
- Код: 3963600110
667 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки перед. PAJERO PININ I 99-07
Аналоги и заменители: 410606A00C NISSAN, 8DB355009521 HELLA, AY040MT012 NISSAN, CA350011 MITSUBISHI, MN102615 MITSUBISHI, MR334950 MITSUBISHI, MR334953 MITSUBISHI,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 410606A00C NISSAN, 8DB355009521 HELLA, AY040MT012 NISSAN, CA350011 MITSUBISHI, MN102615 MITSUBISHI, MR334950 MITSUBISHI, MR334953 MITSUBISHI,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3963600110 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 47.9 мм |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Pajero Pinin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667 ₴


