Гальмівні колодки перед. COLT V, LANCER VI 95-03 (SUMITOMO), вир-во JP GROUP, код: 3963700310
- Готово до відправки
- Код: 3963700310
531 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки перед. COLT V, LANCER VI 95-03 (SUMITOMO)
Аналоги и заменители: 04465B4010 DAIHATSU, 04465B4020 DAIHATSU, 04465B4030 TOYOTA, 04465B4040 DAIHATSU, 04465B4050 DAIHATSU, 0449187401 DAIHATSU, 252165015 MEYLE, 8DB355017161 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 04465B4010 DAIHATSU, 04465B4020 DAIHATSU, 04465B4030 TOYOTA, 04465B4040 DAIHATSU, 04465B4050 DAIHATSU, 0449187401 DAIHATSU, 252165015 MEYLE, 8DB355017161 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3963700310 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | Colt, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531 ₴


