Гальмівні колодки пер. Almera, Primera (96-06), вир-во JP GROUP, код: 4063600110
- Готово до відправки
- Код: 4063600110
658 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки пер. Almera, Primera (96-06)
Аналоги и заменители: 410602F025 NISSAN, 410602F026 NISSAN, 410602F027 NISSAN, 410604M525 NISSAN, 410604M526 NISSAN, 410605M325 NISSAN, 8DB355018011 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 410602F025 NISSAN, 410602F026 NISSAN, 410602F027 NISSAN, 410604M525 NISSAN, 410604M526 NISSAN, 410605M325 NISSAN, 8DB355018011 HELLA,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4063600110 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 57.4 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16.7 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Almera, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658 ₴


