Гальмівні колодки перед. ALMERA, PRIMERA 90-06, вир-во JP GROUP, код: 4063600210
- Готово до відправки
- Код: 4063600210
543 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки перед. ALMERA, PRIMERA 90-06
Аналоги и заменители: 440600N690 NISSAN, 440600P691 INFINITY, 440600P692 INFINITY, 4406031U90 NISSAN, 4406031U91 NISSAN, 4406031U92 NISSAN,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Аналоги и заменители: 440600N690 NISSAN, 440600P691 INFINITY, 440600P692 INFINITY, 4406031U90 NISSAN, 4406031U91 NISSAN, 4406031U92 NISSAN,
Посилання на каталог виробника: https://jpgroup.dk/en/contemporary/car-parts/
Посилання на сайт виробника: https://jpgroup.dk/en/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4063600210 |
| Виробник | JP GROUP |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Sunny, 100NX, Primera, Maxima, Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543 ₴


