Прокладка головки Berlingo, Jumpy, Scudo, Partner 1.9 D 96- (1.34 mm), виробник: AJUSA, код: 10118320
- Готово до відправки
- Код: 10118320
1 010 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Berlingo/Jumpy/Scudo/Partner 1.9 D 96- (1.34 mm),
10118320 AJUSA
10118320 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10118320 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр | 84 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Проекція поршня від | 0.6 мм |
| Проекція поршня до | 0.63 мм |
| Товщина | 1.34 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Expert, 306, 206, Jumpy, Xsara, Scudo, Berlingo, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴


