Прокладка головки Crafter 2.5 TDI 06- (1.53 mm), виробник: AJUSA, код: 10178200
- Готово до відправки
- Код: 10178200
919 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Crafter 2.5 TDI 06- (1.53 mm),
10178200 AJUSA
10178200 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10178200 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр | 81.5 мм |
| Товщина | 1.53 мм |
| Проекція поршня від | 0.81 мм |
| Проекція поршня до | 0.96 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 919 ₴


