Прокладка головки Crafter 2.5 TDI 06- (1.61 mm), виробник: AJUSA, код: 10178220
- Готово до відправки
- Код: 10178220
1 289 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Crafter 2.5 TDI 06- (1.61 mm),
10178220 AJUSA
10178220 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10178220 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр | 81.5 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Товщина | 1.61 мм |
| Проекція поршня від | 1.02 мм |
| Проекція поршня до | 1.09 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 289 ₴


