Прокладка головки Mitsubishi L200 2.5 DI-D 05-15 (1 mm), виробник: AJUSA, код: 10193710
- Готово до відправки
- Код: 10193710
1 190 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Mitsubishi L200 2.5 DI-D 05-15 (1 mm),
10193710 AJUSA
10193710 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10193710 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Діаметр | 92.5 мм |
| Проекція поршня від | 0.12 мм |
| Проекція поршня до | 0.18 мм |
| Сумісність з моделлю | L200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴


