Прокладка головки 2.0TDI Crafter 11-, T5 09- (1.55 mm), виробник: AJUSA, код: 10195900
- Готово до відправки
- Код: 10195900
1 635 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки 2.0TDI Crafter 11-/T5 09- (1.55 mm),
10195900 AJUSA
10195900 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10195900 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 1.55 мм |
| Проекція поршня від | 0.91 мм |
| Проекція поршня до | 1 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Q5, Tiguan, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, Transporter, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Multivan, Crafter, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 635 ₴


