Прокладка головки Connect, Courier 1.0 EcoBoost 13- (0.7 mm), виробник: AJUSA, код: 10207200
- Готово до відправки
- Код: 10207200
1 230 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Connect/Courier 1.0 EcoBoost 13- (0.7 mm),
10207200 AJUSA
10207200 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10207200 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 238 мм |
| Діаметр | 73 мм |
| Довжина | 284 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Courier, Mondeo, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Fiesta, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴


