Сайлентблок задн. Cayenne, Q7, Touareg (06-21), виробник: FEBI BILSTEIN, код: 102718
- Під замовлення
- Код: 102718
Відправка з 27 квітня 2026426 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок задн. Cayenne/Q7/Touareg (06-21),
102718 FEBI BILSTEIN
102718 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 102718 |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Діаметр зовнішній | 57 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴


