Сальник 75x95x10 ступиці зад. Sprinter 412, виробник: ELRING, код: 104.320
- Готово до відправки
- Код: 104.320
360 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 75x95x10 ступиці зад. Sprinter 412,
104.320 ELRING
104.320 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 104.320 |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴


