Сайлентблок заднього важеля Audi A3, Octavia, Golf V, VI, Passat B6 (верх., зовніш.), виробник: FEBI BILSTEIN, код: 104063
- Під замовлення
- Код: 104063
Відправка з 27 квітня 2026369 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього важеля Audi A3/Octavia/Golf V/VI/Passat B6 (верх./зовніш.),
104063 FEBI BILSTEIN
104063 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 104063 |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴


