Сайлентблок заднього важеля Focus, Mazda 3, Volvo 98, виробник: FEBI BILSTEIN, код: 104274
- Під замовлення
- Код: 104274
Відправка з 27 квітня 2026191 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього важеля Focus/Mazda 3/Volvo 98,
104274 FEBI BILSTEIN
104274 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 104274 |
| Довжина | 34.9 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 32.2 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Hyundai, Ford, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, ix35, 3, Magentis, Grandeur, C-Max, I30, C30, Elantra, Sportage, C70, i40, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴


