Сайлентблок важеля Chevrolet Aveo, Daewoo Kalos 02-, виробник: FEBI BILSTEIN, код: 106332
- Готово до відправки
- Код: 106332
291 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля Chevrolet Aveo/Daewoo Kalos 02-,
106332 FEBI BILSTEIN
106332 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 106332 |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 62 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴


