Сайлентблок важеля Sportage, Cerato 04- (заднього), виробник: FEBI BILSTEIN, код: 108109
- Готово до відправки
- Код: 108109
291 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля Sportage/Cerato 04- (заднього),
108109 FEBI BILSTEIN
108109 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 108109 |
| Довжина | 54.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 44.3 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Tiburon, ix35, Lantra, Coupe, Tucson, Elantra, Sportage, Cerato, Matrix |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴


