Втулка заднього стабілізатора, MB A-Class (W169) 04-12 (15.6mm), виробник: FEBI BILSTEIN, код: 108170
- Готово до відправки
- Код: 108170
172 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка заднього стабілізатора, MB A-Class (W169) 04-12 (15.6mm),
108170 FEBI BILSTEIN
108170 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 108170 |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class, CLK, SLK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172 ₴


