Сайлентблок заднього важеля Focus, Mazda 3, 5, Volvo 98 (верхній), виробник: FEBI BILSTEIN, код: 108896
- Готово до відправки
- Код: 108896
208 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього важеля Focus/Mazda 3/5/Volvo 98 (верхній),
108896 FEBI BILSTEIN
108896 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 108896 |
| Довжина | 35 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 36.6 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴


