Втулка стабілізатора (к-кт) Opel Astra H 04-10 (17mm), виробник: FEBI BILSTEIN, код: 109592
- Під замовлення
- Код: 109592
Відправка з 27 квітня 2026238 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора (к-кт) Opel Astra H 04-10 (17mm),
109592 FEBI BILSTEIN
109592 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 109592 |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 31 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 ₴


