Прокладка клапанної кришки Land Cruiser 4.5 D 07 - (права), виробник: AJUSA, код: 11134000
- Готово до відправки
- Код: 11134000
424 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка клапанної кришки Land Cruiser 4.5 D 07 - (права),
11134000 AJUSA
11134000 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11134000 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Місце встановлення | Права |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴


