Сайлентблок заднього важеля MB W124, 201, 202, 203, 210 (+ втулка), виробник: FEBI BILSTEIN, код: 11136
- Готово до відправки
- Код: 11136
213 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього важеля MB W124/201/202/203/210 (+ втулка),
11136 FEBI BILSTEIN
11136 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 11136 |
| Довжина | 38 мм |
| Діаметр внутрішній | 11 мм |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, 124, 190 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213 ₴


