Втулка стабілізатора (заднього) MB Sprinter 208-316 (d=23mm), виробник: FEBI BILSTEIN, код: 11864
- Готово до відправки
- Код: 11864
136 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора (заднього) MB Sprinter 208-316 (d=23mm),
11864 FEBI BILSTEIN
11864 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 11864 |
| Довжина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴


