Сайлентблок важеля (заднього, зверху, ззаду) Land Rover Range Rover 3.0TD 05-, виробник: As Metal, код: 11LR1900
- Готово до відправки
- Код: 11LR1900
538 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (заднього/зверху/ззаду) Land Rover Range Rover 3.0TD 05-,
11LR1900 As Metal
11LR1900 As Metal
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Код запчастини | 11LR1900 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 54.1 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 538 ₴


