Сальник 15x24x7 валу вилки КПП LT>95, T2, виробник: CORTECO, код: 12000444B
- Готово до відправки
- Код: 12000444B
207 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 15x24x7 валу вилки КПП LT>95/T2,
12000444B CORTECO
12000444B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12000444B |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴


