Сальник 30x42x7 розподілвала Master, Movano 2.2, 2.5dTI, виробник: CORTECO, код: 12010674B
- Під замовлення
- Код: 12010674B
Відправка з 28 квітня 2026160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 30x42x7 розподілвала Master/Movano 2.2/2.5dTI,
12010674B CORTECO
12010674B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12010674B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Toyota, Opel, Lancia, Dodge, BMW, Fiat, Jeep |
| Сумісність з моделлю | 10, Doblo, Brava, Visa, 3, Bravo, Nubira, Omega, C-Crosser, Outlander, Palio, Stilo, Ypsilon, Patriot, Picnic, Compass, 1502-2002, Lacetti, Caliber, Camry, Acadiane, ID, Dyane, Punto, Mehari, Celica, AMI, HY, Rezzo, Previa, Tipo, RAV4, Journey, Grandis, Uno, GS, Corolla, Auris, Avensis, Croma, Scudo, Fiorino, Vectra, Delta, Nexia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴


