Сальник 90x110x10 колінвала Berlingo 1.8, 1.9D, 2.0HDI, виробник: CORTECO, код: 12010750B
- Готово до відправки
- Код: 12010750B
582 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 90x110x10 колінвала Berlingo 1.8/1.9D/2.0HDI,
12010750B CORTECO
12010750B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12010750B |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Renault, Peugeot, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Visa, J5, 306, BX, 605, C25, 124, Partner, Heckflosse, Espace, Expert, ZX, 400, 405, Trafic, G-Class, 21, Master, S-Class, Xantia, CX, XM, Safrane, 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582 ₴


