Сальник 17x35x7 помпи водяної MB O309, виробник: CORTECO, код: 12010810B
- Готово до відправки
- Код: 12010810B
270 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 17x35x7 помпи водяної MB O309,
12010810B CORTECO
12010810B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12010810B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴


