Сальник 40x55x8 ступиці Ford Escort, Fiesta 1.1-1.8 68-02, виробник: CORTECO, код: 12011157B
- Готово до відправки
- Код: 12011157B
350 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 40x55x8 ступиці Ford Escort/Fiesta 1.1-1.8 68-02,
12011157B CORTECO
12011157B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12011157B |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, G-Class, Orion, Puma, Fiesta, Granada |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


