Сальник 50x65x9,75, 14 ступиці зад. Ford Sierra 82-, виробник: CORTECO, код: 12011175B
- Готово до відправки
- Код: 12011175B
181 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 50x65x9,75/14 ступиці зад. Ford Sierra 82-,
12011175B CORTECO
12011175B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12011175B |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Audi, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta, Sierra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181 ₴


