Сальник 30x52x7 піввісі Renault Master, Trafiс, виробник: CORTECO, код: 12011539B
- Готово до відправки
- Код: 12011539B
157 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 30x52x7 піввісі Renault Master/Trafiс,
12011539B CORTECO
12011539B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12011539B |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Матеріал | NBR |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Seat, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Argenta, Ronda, Regata, 242, Ritmo, Ibiza, 132, 124, 128, 131, X 1/9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 ₴


