Сальник 54.51x76.09x9.5, 15.47 ступиці зад. Ford Transit 2.0-2.5 D 85-00, виробник: CORTECO, код: 12012570B
- Готово до відправки
- Код: 12012570B
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 54.51x76.09x9.5/15.47 ступиці зад. Ford Transit 2.0-2.5 D 85-00,
12012570B CORTECO
12012570B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12012570B |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, Transit Tourneo, Sierra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


