Сальник 26x42x8 колінвалу Opel 1.2, 1.3, 1.4, 1.6i, виробник: CORTECO, код: 12013858B
- Під замовлення
- Код: 12013858B
Відправка з 28 квітня 2026183 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 26x42x8 колінвалу Opel 1.2/1.3/1.4/1.6i,
12013858B CORTECO
12013858B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12013858B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault, Alfa Romeo, BMW |
| Сумісність з моделлю | 33, 3, Omega, Kadett, 1502-2002, 164, Tigra, Commodore, Zafira, 21, Manta, Combo, Meriva, Alfetta, Ascona, Astra, Corsa, Vectra, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴


