Сальник 28x38x7 розподілвалу Connect 1.8D, TD, виробник: CORTECO, код: 12013949B
- Готово до відправки
- Код: 12013949B
260 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 28x38x7 розподілвалу Connect 1.8D/TD,
12013949B CORTECO
12013949B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12013949B |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, S-Max, Mondeo, Sierra, Tourneo Connect, Orion, C-Max, Transit Connect, Fiesta, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴


