Сальник колінвалу (передній) BMW 3 (E30, E36, E46), 5 (E34) -05 (44x60x10), виробник: CORTECO, код: 12014608B
- Готово до відправки
- Код: 12014608B
443 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу (передній) BMW 3 (E30/E36/E46)/ 5 (E34) -05 (44x60x10),
12014608B CORTECO
12014608B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12014608B |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lancia, BMW, Ford, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Escort, Z3, Thema, 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 443 ₴


