Сальник 29.8x52x10, 13.5 піввісі Fiat Doblo Л., виробник: CORTECO, код: 12014824B
- Готово до відправки
- Код: 12014824B
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 29.8x52x10/13.5 піввісі Fiat Doblo Л.,
12014824B CORTECO
12014824B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12014824B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, Brava, Bravo, Stilo, Ypsilon, Punto, Tempra, Linea, Prisma, Thema, Tipo, Regata, 145, 146, 155, Grande Punto, Spider, Uno, MiTo, GT, Coupe, Ronda, Croma, Dedra, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴


