Сальник 90x110x13 півосі 609, виробник: CORTECO, код: 12015249B
- Готово до відправки
- Код: 12015249B
373 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 90x110x13 півосі 609,
12015249B CORTECO
12015249B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12015249B |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373 ₴


