Сальник 36x56x10, 13.5 піввісі Fiat Doblo 1.4, 1.6 Л., виробник: CORTECO, код: 12015267B
- Під замовлення
- Код: 12015267B
Відправка з 28 квітня 2026186 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 36x56x10/13.5 піввісі Fiat Doblo 1.4/1.6 Л.,
12015267B CORTECO
12015267B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12015267B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Palio, Stilo, Ypsilon, Punto, Linea, 500 C, Grande Punto, 500, Uno, MiTo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴


