Сальник 27.95x70x10 піввісі Kangoo 98-, Megane 96-03, виробник: CORTECO, код: 12015423B
- Готово до відправки
- Код: 12015423B
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 27.95x70x10 піввісі Kangoo 98-/Megane 96-03,
12015423B CORTECO
12015423B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12015423B |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, 19, Laguna, Scenic, 21, Carisma, Leon, Kangoo, Clio, Sport Spider, Megane, Super 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴


