Сальник 25x42x7 розподілвалу Renault, Opel 1.9 dCi, dTi, виробник: CORTECO, код: 12015425B
- Готово до відправки
- Код: 12015425B
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 25x42x7 розподілвалу Renault/Opel 1.9 dCi/dTi,
12015425B CORTECO
12015425B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12015425B |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Volvo, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Interstar, 480, Solenza, 11, Space Star, Kangoo, Espace, Laguna, Primastar, Primera, Carisma, Sport Spider, 19, Rapid, Trafic, 440, 21, Master, 460, Clio, Megane, V40, S40, Movano, Scenic, Vivaro, Super 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴


