Сальник розподілвалу зад. Vectra 1.8, 2.0 -95 (55x70.1x8, 5.5), виробник: CORTECO, код: 12015548B
- Готово до відправки
- Код: 12015548B
404 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу зад. Vectra 1.8/2.0 -95 (55x70.1x8/5.5),
12015548B CORTECO
12015548B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12015548B |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Frontera, Calibra, Omega, Kadett, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404 ₴


