Сальник 40x56x7 колінвалу перед. Doblo 1.6i 01-, виробник: CORTECO, код: 12015853B
- Готово до відправки
- Код: 12015853B
255 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 40x56x7 колінвалу перед. Doblo 1.6i 01-,
12015853B CORTECO
12015853B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12015853B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Lancia, Isuzu, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Jumpy, Maestro, Palio, Stilo, CAMPO , Expert, Midi, Punto, Prisma, Thema, Tipo, Monterey, Regata, Trooper, Ritmo, Premio, Uno, Duna, Piazza, Scudo, Fiorino, Dedra, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴


