Сальник 75x95x13 ступиці 410, 809, 811, 814, виробник: CORTECO, код: 12015884B
- Під замовлення
- Код: 12015884B
Відправка з 28 квітня 2026243 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 75x95x13 ступиці 410/809/811/814,
12015884B CORTECO
12015884B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12015884B |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | T1/TN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴


