Сальник 27x37x7 колінвалу перед. Doblo 1.4i 05-, виробник: CORTECO, код: 12016529B
- Готово до відправки
- Код: 12016529B
348 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 27x37x7 колінвалу перед. Doblo 1.4i 05-,
12016529B CORTECO
12016529B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12016529B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Palio, Stilo, Ypsilon, 500x, 500l, Punto, Tempra, Linea, 500 C, Tipo, Grande Punto, 500, MiTo, 500C / 595C / 695C, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴


