Сальник вала первинного КПП Octavia 97-10, Caddy II 95-04, Golf IV 97-05 (23.9х40х8), виробник: CORTECO, код: 12016924B
- Готово до відправки
- Код: 12016924B
174 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник вала первинного КПП Octavia 97-10/Caddy II 95-04/Golf IV 97-05 (23.9х40х8),
12016924B CORTECO
12016924B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12016924B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 ₴


