Сальник піввісі VW Caddy 1.6, 1.9 i, D, SDI 95-, виробник: CORTECO, код: 12016928B
- Готово до відправки
- Код: 12016928B
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник піввісі VW Caddy 1.6/1.9 i/D/SDI 95-,
12016928B CORTECO
12016928B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12016928B |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Passat, 80, Caddy, Polo, Leon, Toledo, A3, A4, A6, Golf, Cordoba, Coupe, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴


